Žiūrime lavinamuosius filmukus?

Žiūrime lavinamuosius filmukus?

Šis skyrelis yra skirtas sudominti vaikus mokytis jų kalba, t.y per linksmas, geras žaidimo emocijas. Stengiamės surasti kuo daugiau lavinamųjų animacinių serialų lietuvių kalba. Lavinamieji animaciniai serialai ne tik padeda vaikams aiškiau kalbėti, bet ir supažindina su skaičiais, spalvomis, raidėmis, draugiškumo puoselėjimu, skirti gerus ir blogus darbus, bet ir puoselėti daug kitų gerų, gyvenimiškų vertybių. Padėkite savo vaikams mokytis žaismingai. Investicija į vaiką visada atsiperka.

ANČIUKAS DONALDAS IR DRAUGAI
  Animacinis serialas "Ančiukas Donaldas ir draugai" (angl. Donald Duck Presents) jau kelis dešimtmečius sugeba nustebinti žiūrovus – pralinksminti ir priversti prapliupti juokais. Jo komiški nuotykiai ir netikėčiausios istorijos vis dar nepalieka abejingų nei vaikų, nei jų tėvelių! Norite, kad Jūsų vaikai "skaniai" kvatotų? Parodykite šį filmuką, nes šis animacinis serialas toks juokingas, kad humoro jausmo neįmanoma užmiršti!                    ..
0 komentarai - rodyti komentarus
ČIPAS IR DEILAS LIETUVIŠKAI
    Animacinis serialas "Čipas ir Deilas skuba į pagalbą" (angl. Chip n’ Dale rescue rangers) – tai filmukas apie du linksmus ir gudrius burundukus, kurie išaiškina kebliausias detektyvines istorijas ir nusikaltimus. Kiekviena serija pamokanti vaikus, kas teisinga, o kas ne.        ​            ..
1 komentarai - rodyti komentarus
ŽUVIUKAI BURBULIUKAI LIETUVIŠKAI
  Animacinis serialas "Žuviukai Burbuliukai" (angl. Bubble Guppies), kurio metu žuviukai burbuliukai žaismingai pritraukia vaikų dėmesį ir kartu mokosi spręsti gyvenimiškas situacijas, žaidžia, susipažįsta su juos supančia aplinka ir jos detalėmis.  Jų gyvenimas vyksta vandenyno pasaulyje ir kiekvieną dieną mažieji žuviukai burbuliukai atranda vis ką nors naujo.                      ..
0 komentarai - rodyti komentarus
SMURFAI LIETUVIŠKAI
    Animacinis serialas "Smurfai" (angl. The Smurfs) - tai visiems gerai pažįstamas nuotykių serialas apie mėlynus žmogeliukus, kurie labai linksmai gyvena ir patiria įvairiausius nuotykius. Smurfai moko mažuosius žiūrovus puoselėti gyvenimo vertybes ir draugystę. ​                      ..
0 komentarai - rodyti komentarus
VĖŽLIUKAI NINDZĖS LIETUVIŠKAI
    Animacinis serialas "Vėžliukai Nindzės" (angl. Ninja Turtles)  apie keturis mielus vėžliukus, kurie įvaldę kovų menus ir pavadinti Renesanso dailininkų vardais, siekia į Niujorką sugrąžinti taiką ir teisingumą.           ​           ..
0 komentarai - rodyti komentarus
MEŠKIUKAI GAMIAI LIETUVIŠKAI
  Animacinis serialas "Meškiukai Gamiai" (angl. Adventures of the Gummi Bears) moko mažuosius žiūrovus drąsos, rūpestingumo ir ištikimybės, draugiškumo ir puoselėti svarbiausias gyvenimo vertybes. Kiekvienoje serijoje meškiukai kviečia į stebuklingą vietovę, kur gyvena milžinai, burtininkai, drakonai. Šeši herojai žaidžia, tyrinėja, mokosi ir kovoja už teisybę visi kartu, palaikydami vienas kitą.                  ..
0 komentarai - rodyti komentarus
ŽMOGUS VORAS LIEUVIŠKAI
    Animacinis serialas "Žmogus voras" (angl. Spider-Man) moko vaikus padėti nuskriaustiesiems. Piteris – paprastas moksleivis, dirba mokyklos laikraštyje fotografu, svajoja apie žaviąją Meri Džein ir leidžia dienas su draugu Hariu. Mokyklos ekskursijoje į mokslinių tyrimų laboratoriją Piteriui įkanda genetiškai pakeistas voras. Greitai po šio įvykio vaikinas pradeda jausti keistų galių antplūdį: jis įgyja didžiulę jėgą ir voriškų savybių. Pasivadinęs "Žmogumi-voru", Piteris savo sugebėjimus panaudoja kovai su nusikalstamumu ir gelbėja į nelaimę papuolusius žmone..
0 komentarai - rodyti komentarus
MAŽŲJŲ GYVŪNĖLIŲ PARDUOTUVĖ
    Animacinis serialas "Mažųjų gyvūnėlių parduotuvė" (angl. Little Pet Shop) ugdo mažuosius žiūrovus rūpintis mažais gyvūnėliais. Linksma mergaitė Blait Bakster kartu su tėčiu atsikrausto į didelį miestą ir įsikuria virš gyvūnėlių parduotuvės, kurioje gyvena įvairiausi gyvūnėliai, pandos ir driežiukai. Besirūpindama jais, Blait suvokia, kad ji vienintelė gali suprasti gyvūnėlių kalbą ir pasišnekučiuoti su jais. Kartu su augintiniais mažoji jų prižiūrėtoja patiria ne vieną nuotykį ir daug smagių akimirkų.        ​   &n..
0 komentarai - rodyti komentarus
MANO MAŽASIS PONIS LIETUVIŠKAI
    Animacinis serialas "Mano mažasis ponis" (angl. My little Pony) ugdo puoselėti draugystės vertybes, mokosi diskutuojant priimti tinkamus sprendimus. Vaivorykštės spalvomis akį traukiantys poniai pasižymi išskirtinėmis savybėmis, individualiais charakteriais, jie puoselėja gražiausias vertybes. O savo magiškoje pasakų šalyje neria į neįtikėčiausius nuotykius ir išbandymus, todėl jais žavisi ne tik mergaitės, bet ir berniukai.        ​            ..
0 komentarai - rodyti komentarus
ŠUNYČIAI PATRULIAI LIETUVIŠKAI
    Animacinis serialas "Šunyčiai patruliai" (angl. Paw Patrol) ugdo draugiškumo, bendruomenės ir atsakomybės jausmą. Šeši linksmi, nuostabūs, ypatingų galių turintys šuniukai kartu su dešimtmečiu berniuku Raideriu atsakingai saugo vietos gyventojus ir visada skuba jiems į pagalbą.       ​            ..
1 komentarai - rodyti komentarus
TRAUKINUKAS TOMAS IR DRAUGAI LIETUVIŠKAI
    Animacinis serialas „Tomas ir draugai“ (angl. Thomas & Friends) ugdo draugiškumą ir pažinimo džiaugsmą.       ​        ​      ..
0 komentarai - rodyti komentarus
ANIMACINIAI AMSIO PATARIMAI
  Norime su Jumis pasidalinti policijos draugo Amsio animaciniais patarimais bei padėti skleisti šią šaunią žinią. Šie patarimai, tai šaunus būdas vaikams vaizdžiai padėti suprasti, kaip jie turėtų elgtis gatvėje, parduotuvėje ar ką turėtų daryti pamatę vagystę ir kaip saugiai elgtis kitose svarbiose, gyvenimiškose situacijose.             Kaip saugiai pereiti gatvę?                                             &n..
0 komentarai - rodyti komentarus
SMALSUTĖ DORA LIETUVIŠKAI
  JAV animacinio serialo "Smalsutė Dora" pagrindinė heroja yra mergaitė Dora, kuri kasdien su savo geriausia drauge beždžionėle leidžiasi į smagius džiunglių, vulkanų ar atogražų miškų nuotykius. Animacinis serialas "Smalsutė Dora" reikšmingas tuo, kad Dora įtraukia vaikus į savo lavinamuosius žaidimus. Vaikai net nepastebi, kaip  žaisdami kartu su Dora atsakinėja į mergaitės užduotus klausimus, mokosi aiškiau kalbėti, skaičiuoti, atpažinti spalvas, netgi anglų kalbos, ieškoti teisingo kelio namo ..
0 komentarai - rodyti komentarus
Animaciniaiherojai.lt: Originali produkcija internetu © 2019 Sprendimas: Internetinių parduotuvių kūrimas