Spalviname savo herojus?

Spalviname savo herojus?

Šiame skyrelyje vaikučiai gali lavinti savo kūrybą spalvindami savo herojus taip kaip juos įsivaizduoja. Spalvinimas virtualiai arba su savo pieštukais skatina pažinti spalvas ir lavina motoriką. Vaikai labai mėgsta spalvinti ir herojų spalvinimas būtų netgi labai smagi veikla norint užimti vaikus per gimtadienį. Tiesiog atsispausdinkite piešimo lapus, padėkite juos į stalo vidurį, susodinkite mažuosius, duokite jiems pieštukų ir mažieji turės ką veikti valandų valandas.

Galite pasirinkti "Virtualus spalvinimas" arba "Spalvinimas pieštukais". Abiem atvejais, paspaudę ant paveikslėlio būsite nukreipti į svetainę, kurioje rasite dar daugiau animacinių herojų piešinių. Have fun!    

 

HEROJŲ SPALVINIMAS ONLINE
  Virtualus spalvinimas Vaikams labai patinka spalvinti, o ypač animacinius herojus. Paspaudę ant bet kurio animacinio herojaus paveikslėlio būsite nukreipti į svetainę, kurioje galėsite pasinerti į spalvų magiją su Ledo karaliene Elsa ir Princesėmis, lenktynininku Žaibu Makvynu, neklaužada mergaite Maša, pašėlusiais Pimpačkiukais, Smufais, Peppa Pig ir kitais herojais. Failas gali būti didelis, būkite kantrūs, kol užkraus.              ​                       ..
2 komentarai - rodyti komentarus
PAMOKANČIOS AMSIO  SPALVINIMO KNYGUTĖS
  Spausk ant pasirinktos policijos bičiulio Amsio knygutės ir atsisiųsk (pdf). Nuspalvink ir susipažink su patarimais, kaip tapti saugiu gatvėje ir ne tik.         Saugokis pats-atskubėsiu ir aš         Saugau aš - saugokis ir pats                  Saugau aš - o tu pats?                                        ..
0 komentarai - rodyti komentarus
HEROJŲ SPALVINIMAS PIEŠTUKAIS
   Spalvinimas pieštukais Ar mėgsti spalvinti? Norėtum sukurti savo mylimiausio herojaus istoriją su gražiausiomis spalvomis? Tad čiupk pieštukus, atsispausdink šiuos piešinius ir pasinerk į spalvotą pasaulį su savo mylimiausiu herojumi. Paspaudęs ant pasirinkto paveikslėlio, būsi nukreiptas į tavo mylimiausio herojaus spalvinimo knygutę su daugybę herojaus piešinių.           Žaibas Makvynas           Frozen               Smalsutė ..
0 komentarai - rodyti komentarus
Animaciniaiherojai.lt: Originali produkcija internetu © 2019 Sprendimas: Internetinių parduotuvių kūrimas