Gimtadienių idėjos

Gimtadienių idėjos

Pastebėjome, jog daugelis mamyčių turi didelę užduotį, kaip suruošti vaiko animacinio herojaus teminį gimtadienį. Tuo tikslu, pasidalinsime su Jumis animacinių herojų tortadienių idėjomis, kad Jūsų vaiko gimtadienis būtų pats nuostabiausias, įsimintiniausias ir pats pačiausias jo mažoje širdelėje.

Lauksime Jūsų komentarų. Taip pat būtų smagu, jei pasidalintumėte ir savo vaikų teminio gimtadienio nuotraukomis. Kartu stengtumėmės įkvėpti vieni kitus.

 

DISNEY MICKEY gimtadienio idėjos
Disney Mickey animacinių filmukų personažas yra populiarus beveik šimtmetį. Disney Mickey Lietuvoje vadinamas Mikimauzo vardu. Tai labai populiarus personažas, kuris puošia ne tik vaikų rūbelius, aksesuarus, bet ir vaikų gimtadienius, ypač pirmajį kūdykio gimtadienį. Mikimauzo teminio gimtadienio atributika, tortas yra puošiamas su besišypsančiu Mikimauzu, kuris be abejonės priverčia šypsotis vien pažiūrėjus į jį. Dažniausiai gimtadienio dekoracijų spalvos parenkamos labai spalvingos ir ryškios. Papildomi papuošimai pasirenkami iš animacinių filmukų Disney Mickey tematikos. Naujau..
0 komentarai - rodyti komentarus
MINNIE MOUSE gimtadienio idėjos
Minnie Mouse yra lyderė tarp Disney animacinių personažų. Ji yra Mickey Mouse mergina ir Daisy Duck draugė. Tai miela pelytė Minnie, kuri žavi vaikučius net ir trumpuose animaciniuose filmukuose. Minnie Mouse teminiai gimtadieniai ypač populiarūs tarp mažų leliukų, kadangi jie dar neturi savo herojaus, bet su pelyte Minnie jau yra susipažinę ir tapę draugais.  Minnie Mouse gimtadienio tema - puikus būdas suteikti ypatingai dienai "special prieskonį". Šio gimtadienio spalvos dažnai pasirenkamos kaip pelytės Minni..
0 komentarai - rodyti komentarus
ŽMOGAUS VORO gimtadienio idėjos
Kodėl Žmogaus-voro teminiai gimtadieniai yra gana populiarūs tarp vaikų? Žmogus-voras yra vienas iš komiksų pasaulio labiausiai gerbiamų superherojų. Žmogus-voras pasižymi nežmoniškomis galiomis: jėga ir vikrumu, gali prisitvirtinti prie daugumos paviršių, šaudyti voro tinklus, naudodamasis ant riešų pritvirtintomis „tinklo šaudyklėmis“ ir taip pat gali greitai reaguoti į pavojus, nes turi „voro pojūtį“. Daugelis berniukų nori turėti tokių galių kaip jų superherojus Žmogus-voras. Naujausias Žmogaus-voro gimtadienio idėjas galite peržiūrėti paspau..
0 komentarai - rodyti komentarus
MAŠA ir LOKYS gimtadienio idėjos
Maša ir Lokys, tai nuostabi tematika vaikučiams gimtadienio proga. Maša ir Lokys, tai labai populiari animacija tarp vaikų. O ir ne vienai mamai pasakojimas apie labai aktyvią mergaitę (Masha), kuri nuolat pakliūva į nuotykius ir visada sukelia nesėkmes lokiui, primena savo mažąją neklaužadą. Kiekvienas Maša ir Lokys epizodas yra juokingas, todėl juos vaikai mėgsta žiūrėti.  Naujausias Maša ir Lokys gimtadienio idėjas galite peržiūrėti paspaudę ant paveikslėlių. Rasite daugiau nei 11 torto idėjų, įvairiausių gardumynų, de..
0 komentarai - rodyti komentarus
KEMPINIUKAS PLAČIAKELNIS gimtadienio idėjos
   Kempiniukas Plačiakelnis, tai jūros kempinė, gyvenanti Ramiajame vandenyne. Kempiniukas elgiasi kaip vaikas (nors yra suaugęs) ir yra ne tik optimistiškas veikėjas, bet draugiškas ir juokingas. Štai kodėl jis patinka vaikams.  Animaciniame filmuke minima netgi Kempiniuko gimimo data 1986 m. liepos 14 d.  Naujausias Kempiniuko Plačiakelnio gimtadienio idėjas galite peržiūrėti paspaudę ant paveikslėlių. Rasite įvairių idėjų, nuo torto, įvairiausių gardumynų, mini dovanėlių svečiams iki pat stalo ir kambario ..
0 komentarai - rodyti komentarus
ŽAIBAS MAKVYNAS gimtadienio idėjos
Kartą paklausus mažo berniuko mamos, koks herojus patinka jos sūnui? Mama atsigręžė į sūnų ir paprašė pasakyti savo vardą. Sūnus atsakė, jog jis yra ŽAIBAS MAKVYNAS. Taip taip, lenktyninkas Žaibas Makvynas žavi mažuosius savo energingumu ir greičiu.  Tai net neabejoju, jog ne viena mama ieško idėjų šauniam Žaibo Makvyno gimtadieniui. Tikiuosi mano surastos idėjos pagelbės organizuojant šaunų gimtadienį savo vaikui.  Naujausias Žaibo Makvyno gimtadienio idėjas galite peržiūrėti paspaudę ant paveikslėlių. Rasite įvairių idėjų, nuo tort..
0 komentarai - rodyti komentarus
MANO MAŽASIS PONIS gimtadienio idėjos
   Oi, tie mažieji poniukai. Jie džiugina mažuosius spalvingomis, nuotaikingomis, šiltomis draugystės istorijomis. Tai kaipgi gimtadienis be mažojo ponio?  Naršydama internete radau tikrai ne vieną gimtadienį Mano Mažojo Ponio tema. Buvo sunku nuspręsti, kurį Jums aprašyti. Taigi nusprendžiau, jog Jūs pačios, mielosios mamos, išsirinksite, kurio Mano Mažojo Ponio gimtadienio idėjos Jums yra priimtiniausios. Jų ten daugiau nei 10. Sėkmės :) Naujausias mergaičių Mano Mažojo Ponio gimtadienio idėjas galite peržiūrėti tiesiog paspaudę ..
0 komentarai - rodyti komentarus
PIMPAČKIUKAI gimtadienio idėjos
  Vaikų širdeles užkariavę išdykę geltonieji "Minionsai", Lietuvoje kaip teigia žiniasklaida vadinami originaliu Pimpačkiukų vardu. Ir tikrų tikriausiai daugelis vaikučių svajoja apie savo gimtadienį Pimpačkiukų tema. Taigi pateiksime keletą šaunių idėjų:         1. Puošnus ir lengvai paruošiamas Pimpačkiukų stalas su išdykusių geltonųjų Pimpačkiukų temine atributika -> Blue and Yellow Minion Party Decor || Cupcake Diaries:    2. Pampačkiukų gardėsių idėjos ->momendeavors.com. Atrodo tikrai laba..
0 komentarai - rodyti komentarus
FROZEN gimtadienio idėjos
  Daugelis mergaičių laukia savo gimtadienio, bet ne bet kokio, o išsvajoto Frozen gimtadienio.  Sniego karalienė Elsa yra labai gera ir nuoširdi. Frozen herojai, tai Elsos sesė Ana, mylimasis Kristoff'as, senis besmegenis Olaf'as ir elnias Svenas. Pateiktos Frozen gimtadienio idėjas galėsite pritaikyti ne tik mergaitėms, bet ir berniukams. Taip pat, galėsite atsispausdinti ir pasidaryti karalienės Elsos karūną bei elnio sveno ragus. Tad štai keletas rastų idėjų:     1. Puošnus Frozen stalas 8 svečiams su Frozen dekoracijomis teminiai nuot..
1 komentarai - rodyti komentarus
Animaciniaiherojai.lt: Originali produkcija internetu © 2019 Sprendimas: Internetinių parduotuvių kūrimas