Dainuojame kartu su herojais?

Dainuojame kartu su herojais?

Šiame skyrelyje stengiamės vaikučiams surasti ir patalpinti kuo smagesnes ir linksmesnes, lavinamąsias daineles su jų mylimiausiais animaciniais herojais, kad būtų kuo didesnė motyvacija kartu niūniuoti, mokytis, lavinti atmintį. Juk sakoma, kad dainelės yra labai gera lavinamoji priemonė kūdikiams, kurie tik pradeda kalbėti ir vaikams - mokantis aišiau kalbėti.

ANGLIŠKOS DAINELĖS APIE PIRŠTUKUS
    Linksmos ir nuotaikingos dainelės apie pirštukus su vaikų mylimiausiais animaciniais herojais: Pimpačkiukais/Pakalikais, traukinuku BOB'u, Kiaulyte Peppa, Maša ir Lokiu, Mikimauzu ir Kempiniuku. Šios dainelės labai greitai vaikučiams padeda įsiminti pirštukų pavadinimus. Aišku, norėtųsi, kad būtų lietuviškai, bet yra angliškai :)                             ..
0 komentarai - rodyti komentarus
ANGLIŠKA ABĖCĖLĖ SU TRAUKINUKU BOB'u
    Leiskite savo vaikams pasinerti į nuostabų, linksmą, smagų, lavinamąjį nuotykį su traukinuku BOB'u. Padėkite ieškoti raidelių, kartu niuniuokite smagią abėcėlę.         Dainuojame anglišką abėcėlę                                                 Padedame traukinukui BOB'ui ieškoti pasislėpusių raidelių     ..
0 komentarai - rodyti komentarus
ANIMUOTA LIETUVIŠKA ABĖCĖLĖ
  Tai labai smagi lietuvių kalba animuota abėcėlė, kurią vaikučiams smagu klausytis ir įsiminti. Manome, jog daugelis pritars idėjos autoriams, jog lietuvių kalba sunku rasti abėcėlę, kuri būtų jautri, linksma, idomi vaikams, kaip pavyzdžiui, angliškos ABC dainelės, kurias vaikai lengvai įsimena. Tokiu tikslu buvo sukurta ši lietuviška ABĖČĖLĖ, o Biplanai sukūrė dainelę.   ..
0 komentarai - rodyti komentarus
Animaciniaiherojai.lt: Originali produkcija internetu © 2019 Sprendimas: Internetinių parduotuvių kūrimas