Apie mus

Animaciniaiherojai.lt - elektroninė parduotuvė, kurioje rasite nuostabių dovanų vaikams, su jų mylimiausiais animaciniais herojais.

Visa mūsų turima produkcija yra oficiali ir originali. Mūsų verslo partneriai yra licencijuotų rūbelių ir aksesuarų lyderiai Europoje. Šiuo metu galime pasiūlyti produkcijos su daugiau kaip 25 žinomiausiais ir garsiausiais pasaulyje prekių ženklais: Paw Patrol, SpiderMan, Disney Cars, Disney Frozen, Trolls, Masha and The Bear, My Little Pony, Minions, Disney Princess, Star Wars ir daug kt., konkurencingomis kainomis Lietuvoje. Mūsų asortimentas su vaikų animaciniais herojais nuolat pildomas. Čia rasite marškinėlių, suknelių, žaismingų kojinių, kepurių, movų, papuošalų, kuprinių, pledų, skėčių, gimtadienių atributikos ir ne tik. Siekiame, jog kiekvienas vaikas čia rastų savo mėgstamiausią ir mylimiausią herojų. Tam, kad rengtis būtų smagu! ;)

Norime ne tik suteikti džiaugsmą vaikams, bet ir skatinti mažuosius lavintis su animaciniais herojais. Šiam socialiniui tikslui sukurta virtuali lavinamoji erdvė, kurioje pateikta edukacinių animacinių filmukų (lietuvių kalba), lavinamųjų žaidimų, virtualus mylimiausių herojų piešimas bei pamokančios knygutės vaikams.

 

  

                           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Individualios veiklos vykdymo pažymos numeris 838676. Mes nesame oficialus Disney, Sanrio, Marvel ir kt. prekinių ženklų produkcijos platintojas Lietuvoje. Mūsų produkcija yra iš licencijuotų gamintojų/distribūtorių.

Animaciniaiherojai.lt: Originali produkcija internetu © 2019 Sprendimas: Internetinių parduotuvių kūrimas